Uzun yıllardan beri, sahip olduğumuz profesyonel kadro, deneyim sahibi ekip ve de modern araç filomuz ile “yol yardım” alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, tamamen müşteriye odaklı bir memnuniyet garanti çerçevesi içinde hizmet sunmaktadır.

Sektöründe yenilikçi, lider bir kuruluş olma gayret ve de hedefi ile kurulmuş olan firmamız siz sayın müşterilerimiz ile birlik içinde hedefine ulaşmaktadır.

En önemli amacımız; siz kıymetli müşterilerimize, her gün daha da iyileşen bir kalitede hizmet sunmak yolunda, sağlam adımlarla ilerlemektir.

Bu amaç doğrultusunda, sizin her türlü istekleriniz bizim için çok kıymetlidir. Haftanın hangi günü ve günün hangi saati olur ise olsun, örneğin; Düzce`de gece ıssız bir yerde, aracınızın arıza yapması sebebi ile yolda kaldınız. Her nerede olursanız olun, bir telefon uzaklığınızda ve en kısa süre içerisinde yanınızdayız

Sektöründe yenilikçi, öncü ve de lider bir kuruluş olmak hedefiyle kurduğumuz firmamız, siz sayın müşterilerimiz ile birlikte bu hedefine ulaşmıştır. Sizlere teşekkür ederiz.

Firma olarak vizyonumuz ve de temel amacımız; Siz, değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmak yolunda, kendimizden emin adımlarla ilerlemektir.

Bu hedef doğrultusunda, sizlerin bütün istek ve beklentileriniz, bizler için çok önemlidir.

Uğur oto Kurtarma

Küçük Sanayi Sİtesi B1 Blok No:2/4 Merkez Düzce

0533 974 27 81

ugur@ugurotokurtarma.com